Grabuja per mbledhjen e barit

Shitet nga: Ali 13 Pri 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina lidhëse
Shiten grabuja per mbledhjen e barit. Makina eshte funsksionale shume praktike dhe ne gjendje perfekte.
Pres bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim