Kerri i pershtatshem per traktor

Shitet nga: Xxxx 20 Sht 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina lidhëse
Shitet kerri , i pershtatshem per traktor, per bartje dhe transport. Kerri ka madhesine e gomave numer 16.
Eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim