Golldon me kose

Shitet nga: Beçir gashi 11 Pri 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Moto-kultivatorë
Shes Golldonin me kose, golldoni punon mire dhe eshte ne gjendje te rregullt teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim