Golldoni Gorenje 2011

Shitet nga: Jozef Frrokaj 23 Dhj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet golldoni ne gjendje te rregullt,golldoni eshte shume i ri dhe i ruajtur,golldoni eshte i vitit 2011,golldoni ipet me rimorkio
Per ma shum kontaktoni ne telefon ose ne viber +37744395626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim