Motokultivator 506

Shitet nga: Ruzhdi Racaj 27 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Moto-kultivatorë
Motokultivatori posedon: Kosen,Frezen,Rimorkion dhe pllugun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim