Perkulic ben ngarkimin e barit

Shitet nga: artan 18 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
Perkulic ben ngarkimin dhe shkarkimin e barit ne gjendje te rregullt hidrolik I ka edhe thikat per me pre barin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim