Shitet maqina qe pastron dhe herr grurin

Shitet nga: Viber+38649115248 15 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
Shitet maqina qe pastron dhe herr grurin Per ma shum lajmronu ne nr tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim