shes plluqt e beogradit

Shitet nga: agush raci 28 Jan 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
shes plluqt e beogradit ne gjendje te mir qmimi 400 euro nuk jan te kputur as te lakuar per me shum thirr ne tel 045807371 dhe viber ne ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim