AGRO ELEZAJ-Kombinimi freze mjellse dhe valak

Shitet nga: Imer 01 Nën 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Jane te firmes HOWARD!
Baj nderrim me freze 2m,2.2m etj!
Viber :+37744633911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim