KOSE

Shitet nga: x 15 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet kosa me vakal qe njekohsisht ben kositjen dhe ndrydhjen e barit per terje me te mir ban ne traktora te vegjel dhe te medhej merr me gjan se kosat e dobravs e kosit barin edhe rrzut edhe ne kam.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim