Miser kallamoq

Shitet nga: Patrik 12 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shesim kallamoq te bardhë me shumic dhe pakic te tipit "Bc 38w" Kroat.Kallamoqi esht i kualitetit shum te lart i terur mir dhe eshte i sivjetit te interisuarit munden me ardh me pa kallamoqi eshte ne kosh siq po shihet ne foto.Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim