Mulli trofazesh,me gurih dhe blun miser dhe grur.

Shitet nga: Fa.Demhasaj 18 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shesim mullirin trofazesh me gurih icilih bluen miser,eshet shum pak i perdorur dispunon sandukun per mill,dhe posedon peshoren ju mirpresim ne tel.044826915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim