Mullini qe blun dhe shkoklon miser (kallamoq)

Shitet nga: T.N 19 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shes mullinin qe osht ne foto asht shum i rujtun dhe shum pak i perdorur asht ne gjendje shum te mir muni me ardh me e kqyr . Pres Bleres SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim