PIRUNIER

Shitet nga: x 20 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet pirunieri shum i mir ne gjendje te rregullt e ka mekanizmin jo vetem me qu por edhe me kap ne pjesen e nalt shum i rujtun dhe i pershtatshem per pun i ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim