PREKOLICA PER TRNSPORTIM TE GJAVE

Shitet nga: xx 17 Krr 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
SHitet prokolica per tansportimin e gjave shum e mir dhe shum praktike siq shihet edhe ne foto e ka deren mrapa po ashtu i ka edhe dritaret per ajrosje podin e ka te shruar ne gum ejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim