Pjese bujqesore

Shitet nga: pjese bujqesore 18 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shesim makina bujqesore: traktor,presa lidhese,grabuja,shkepese ,kosa dhe mjete te zdrukthtaris: aparata salldues dhe te gjitha pjeset per aparata dhe per plazma dhe tiga . Per me shume informata mund te kontaktoni ne numrat e telefonit : 044256563 dhe 044165126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim