Pllugj 755

Shitet nga: Murati 22 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Pllugj të beogradit origjinal. Janë të rujtur dhe pak të përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim