Prokolic

Shitet nga: Gani Morina 08 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet prokolic ne gjendje te rregullt osht e Beogradit , siq shihet edhe ne foto Prokolica osht shum e mir , Kem Dhe Librezen Dukumentat etjj,,
per me shum na kontaktoni ne numrin 045-247-357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim