Rimorkio

Shitet nga: Shitet kerri nr 16 17 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Kerri eshte ne gjendje te rregullt. Madhesia e gomave nr 16sh. Gomat jane shume te mira.
Qmimi sipas marreveshjes. Bejme dhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim