Rimorkio e beogradit

Shitet nga: Gani Morina 09 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet prokolic ne gjendje te rregullt osht e Beogradit , siq shihet edhe ne foto Prokolica osht shum e mir ,,,,,,,,,,,, ne gjendje te rregull kemi Dhe Dekumenta per ta,per me shum na kontaktoni ne numrin presum bler serjoz eshet shum e mir Prokolica oshte progolic orgjinale e beogradit e fort osh e mir shihet edhe ne foto ju presum ne gjdo qast flm per mir kuptimin.. 045-247-357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim