Rimorkio per Automejt

Shitet nga: Nezir 20 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shes rimorkion per automjet, dhe eshte ne gjendje te shkelqyeshme .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim