Shesim kultivator dhe mjete percjellse dhe i ble..

Shitet nga: xxxxxx 14 Jan 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
shesim te gjitha mjetet percjellse per kultivator apo golldon dhe pjes te traktorave. kemi frez per 509 , per 507, per 506 , frez per gorenje, kos per 510 , kos per 509, kos per Llabin, kos per traktora te mdhaj qe kapet mrapa sidhe grabuj dhe shum e shum mjete tjera percjellse. per me shum info kontaktoni ne nr 044103723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim