Shitet rimorkio për shpërndarjen e plehut organik

Shitet nga: Enver Sejdiu 14 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet rimorkio për shpërndarjen e plehut organik të bagëtive. Rimorkio është markë gjermane dhe ne gjendje shumë të mirë pune. Mundet edhe të ndërrohet me një më të vogël.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim