U Shitt Flm Merrjep u shiiiiit

Shitet nga: Gani Morina 10 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet prokolic ne gjendje te rregullt osht e Beogradit , edhe prokolic mat mir sun Gjan eshte shum e mir edhe ne gjendje te mir,,, siq shihet edhe ne foto Prokolica osht shum e mir ,,,,,,eshte shum e mir prokolica mat mir sun Gjan eshet e fort mundeni edhe me pa live mat mir sun gjani,,,,,, ne gjendje te rregull kemi Dhe Dekumenta per ta,per me shum na kontaktoni ne numrin presum blers serjoz 045-247-357 presum Plers Serjozz 045-247-357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim