VILUSHK

Shitet nga: xx 17 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shitet vilushka shum e mir me dy dalje te hidrolikt pos levizjes lart dhe posht ben edhe levizjen djathtas dhe masjtas dhe sistemin per shtypjen e mases shum pak i perdooun dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim