Vllaqa

Shitet nga: Artan Berisha 20 Shk 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
Shes vllaqat ne gjendje shum te mir jan me 3 krih vetem se jan pak me te medha se ato qe jan zakonisht me tre krih , Kan thepa te medhennje dhe qka eshte karakteristik e tyre kan mundesi qe tju nderrohet kahja thepave shum leht brenda 3 minutash qe mund te perdoren si mjet per nxjerrjen e barishtave pas lavres dhe me nderrimin ne anen tjeter largimin nga ara .Per me shum shiqo ne foto na kontaktoni dhe permes viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim