blej grabuje dhe kose per traktor

Shitet nga: agim 10 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
blej grabuje, ram dhe kose per traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim