mulliri-maqina

Shitet nga: hajdari 31 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Të tjera
shitet maqina-qe shkoklon kallamoq-dhe bluane ..maiqne e re pa eperdorur,ne mulliri eshte i blere ne servis hagji-jaha,i ri ,,,,,shum lire ,aresya se nuk me duhete ma se smerrem me pune bujqesore-jetoj qytet kline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim