IMT 539

Shitet nga: Tafil Hoti 20 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
shes traktorin ne gjendje te mire teknike, i gatshem per te punuar, posedon kompresor, traniraqa, dhe pllugj te gjitha te gatshem per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim