Kombaj e sillazhit 2 reneshe dhe bagerin

Shitet nga: zef 04 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
shes kombajen e sillazhit 2 renshe john dear edhe ne gjendje te rregullt asht me minjaq eshte ne gjndje te rregullt gjithashtu bagerin 2500 ton bageri sillet rreth em rreth tel 044253445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim