Maqin per shpartisje

Shitet nga: labinot 08 Shk 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Makin per shpartisjen e misrit dhe per pergaditjen e te mjellrave jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim