Prikolice dhe mjetet tjera te traktorit

Shitet nga: agim 01 Sht 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
shes prikolice, pllugj vllaqa .shkepse te plehit te gjithaw jan e prodhim i beogradit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim