Rimorkio ben ngarkim dhe qkarkimin e barit

Shitet nga: prek 02 Tet 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Rimorkio ben ngarkimin dhe qkarkimin e barit hederin hidrolik ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim