Shes terped 2200€

Shitet nga: Ukshin 07 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shes terbed asht shum e mir per laver si dhe per transport asht me ni defekt tvogel nmenjaq ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim