TERPED‼️2000€ ndrrim me veture

Shitet nga: Ukshin 07 Krr 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shes terped deutz asht shum i mir jam pronari i vetem pasi ka ardh prej zvicre per lavra punon shum mir si dhe i pershtatshem per te gjitha mjetet bujqsore dhez nven ndrroj me naj 39 ose 33 ju mirpresim viber 049712310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim