TRAKTOR 539 DLI VITI 2012

Shitet nga: fatmir 10 Maj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
SHES TRAKTORIN 539 DLI MODEL I FUNDIT VITI 2012 I SHITUR NE VITIN 2013 MODEL MA I MIR DHE SERIJA E FUNDIT I 539 ESHT SHUM PRAKTIK DHE I RUJTEN ME DOKUMETACJON TE RREGULLT ME DOGAN TE PAGUME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim