TRAKTORI ME PRES

Shitet nga: Agim 11 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje te rregullt si dhe bejm ndrrim me traktor me te madh Ndersa presa e prodhimit slloven PELISTROI edhe kjo ne gjendje shum te mir dhe shitet ose bejm ndrrim me lop Presa eshte e riparuar tersisht.
Bejm ndrrim me traktor me te madh mundesisht 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim