Tomovinkovic

Shitet nga: Nezir 21 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shes traktorin Tomovinkovic me kabin, ne gjendje shume te mire teknike dhe pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim