Traktor 4×4

Shitet nga: Ardioni 07 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Traktor 4×4 eshte ne gjendje shum te mire te punes . motorr. hydraulik te gjitha super bej ndrrim me Marsey 165 per me shum info 044395496 dhe 049395496.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim