Traktor 42 (n fund 2010)

Shitet nga: Jakup Musaj 21 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shes Traktorin Tip42 viti prodhimit ne fund te 2010 Traktori esht ne gjendje te rregullt
Me Pronarin mund te kontaktoni ne Nr. 044 297 321 dhe 044 232 349
Traktori Gjindet ne Fshatin Stapanic Komuna e Klines
Pres Blers Serioz Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim