Traktor 539

Shitet nga: Hysni Morina 05 Sht 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje te rregullt me goma dhe i regjistruar.
Bejme ndrrim edhe me vetur, perveq traktorit kemi edhe nje pajisje tjeter e cila bashkangjitet me te ,ramin per transport .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim