Traktor 540 se bashku me prokolic

Shitet nga: Taulant 01 Tet 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shes traktorin 540 pa kabin nuk ndez ne cels perndryshe fuqin e ka fantastike si dhe rimorkio prodhim i trepqes i nevoitet vetem pak intervenim te kanatat qmimi i volitshem 2500 euro te dyja. Shiten urgjent pasiqe nuk jetoj me ne fshat dhe nuk po me duhen qmimi diskutohet . Te dyja jan pron e jona qe nga dalja e par e tyre per shitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim