Traktor IMT540 dhe Korp

Shitet nga: Leon 09 Tet 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shitet: Traktori ne gjendje te rregullt; Çmimi 3000 €
Korpa per kafshe Çmimi 200 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim