Traktor dhe Kosë ( mjetet tjera u shiten )

Shitet nga: Driton 14 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR   5 300 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Traktor IMT 539 (në gjendje shumë te rregullt) , Kosë e Dubraves ( në gjendje të rregullt).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim