Traktor me prokolic

Shitet nga: Taulant 01 Tet 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shes traktorin 40 me prokolic eshte pron e jona qe 20 vite nuk ndez ne vend prokolica vetem pak i nevoitet riparim tek kanatat perndryshe fuqin terheqese e ka fantastike me qmim te volitshem te dyja bashk 2500 euro i negociueshem . Shitet urgjent pasiqe nuk jetoj me ne fshat dhe nuk me nevoitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim