Traktor

Shitet nga: endrit 01 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shes - pllugjt, vllaqat dhe prokolicen. te triat jan prodhim i beogradit.

I shes per arsye qe kam dal ne qytet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim