Traktori Hurliman me Kosë

Shitet nga: Lulzim Desku 12 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
Shitet dhe behet ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim