gomat

Shitet nga: lindi 15 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Traktorë
shiten gomat 12.4.28 gomat jan pak te perdorura dhe nuk jan te demtuara aspak dhe bejn per massey ferguson imt 39 etj nr kontaktimit. viber .+37744531624 50 euro dyjat siqev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim