Motorr sport

Shitet nga: Bini 17 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Komuna: Klinë
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: RS125
Motorri esht ne gjendje te rregullt doganen dhe humologimin eka te krym qmimi me marrvesshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim