Ducati 900cc me rigjistrim deri me 31.02.2017

Shitet nga: Kristijani 05 Maj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2000
Komuna: Klinë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Ducati
Modeli: 999
Shitet ducati ne gjendje shum te mir me regjistrim dhe sigurim per 1 vit deri me 31.03.2017.esht gati per ta vozitur pa asnje problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim